Šport

Nafta uspešno tudi preko Hotizesobota, 15.04.2017

avtor: T. K., foto: Jure Zauneker
Nafta, vodilna v 3. SNL-vzhod, je uspešno prebrodila tudi naslednjo oviro na poti do naslova prvaka, saj si je pred 600 gledalci po zmagi v Hotizi z 2 : 0 nabrala že pet točk naskoka pred Muro in Odranci.
Lendavčani so se skoraj do konca prvega polčasa sicer mučili s Hotizo, ki je doslej spomladi dosegla vse zmage, a je nato odrešitev Nafti v 44. minuti prinesel Vedran Vinko, ki ima sedaj na kontu že 18 zadetkov v 19 krogih. Zanesljivo zmago je pri vodilni ekipi prvenstva že v 18. minuti nadaljevanja (63.) potrdil Marko Roginić, junak derbija z Muro. Nafta je nato rutinirano tekmo pripeljala do konca. Sedaj ima že 47 točk (Mura in Odranci 42), v naslednjem krogu pa doma gosti Bogojino.
Ocena
Ocena
Komentiraj
Ni komentarjev.
Pripravite se na boj: Mura - Domžale! - Na Brdu so bili danes izžrebani pari 2. ... » več
Pokal NZS: Hotiza – Krka 1 : 2 (0 : 0) - V prvem krogu pokala Nogometne zveze S... » več
2. SNL: Mura "razbila" bivšega prvoligaša - V 2. krogu 2. SNL je Mura na domač... » več