Šport

Adrian Gomboc drugi na EPčetrtek, 20.04.2017

avtor: pomurje.si; foto: Judoinside
Na evropskem prvenstvu v judu v Varšavi si je prekmurski judoist Adrian Gomboc v kategoriji do 66 kg priboril srebrno medaljo.
Na evropskem prvenstvu, kjer tekmuje 9 slovenskih judoistov, se je izmed njih Gomboc danes prvi okitil z medaljo. V polfinalu je premagal Gruzijca Nijada Šihalizado 37 sekund pred koncem dvoboja z iponom. V finalu pa je klonil proti  nekdanjemu svetovnemu in evropskemu prvaku, Ukrajincu gruzijskega porekla Georgiju Zantaraji, ki je zmagal prav tako z iponom. Gomboc, ki je že več let član judo kluba Z'dežele Sankaku iz Celja, je bil lani peti na olimpijskih igrah v Riu.
Ocena
Ocena
Komentiraj
Ni komentarjev.
Četrtfinale pokala NZS: Celje - Mura 4 :0 - Prva tekma četrtfinala pokala Nogo... » več
Dan ameriškega nogometa v Bakovcih - Ekipa Murska Sobota Storks je zasedla dokon... » več
Derbi v 2. SNL: Nafta visoko ugnala Dravo - V prvem obračunu 11. kroga 2. SNL je... » več
2. Prekmurski mali maraton - Na 2. Prekmurskem malem maratonu v Moravskih Toplicah... » več
E-NOVICE
Prijavite se na pomurske elektronske novice.
POŠLJI
VESTNIK
NAJBOLJE OCENJENO
Zaključek pomurskega pokala: Gider skupni zmagovalec V Beltincih je bil zadnji letošnji tek za pomurski rekrea... » več