oglasno sporočilo
Šport

Panvita Pomgrad v četrtfinalu odbojkarskega pokala Slovenijepetek, 17.11.2017

Na povratni tekmi osmine finala Pokala Slovenije za moške so odbojkarji Panvite Pomgrad v hali Tivoli premagali Črnuče s 3 : 1 in se uvrstili v četrtfinale. » več

Namiznoteniški pokal: Dober odpor Sobote Interdiskontusreda, 15.11.2017

V 2. krogu namiznoteniškega pokala Slovenije je Sobota v domači dvorani OŠ III nudila zelo dober odpor favoriziranemu Interdiskontu Fužinarju, a na koncu klonila s 3 : 5. » več

3. SNL: Beltinci presenetili vodilno Polanotorek, 14.11.2017

V nedeljskem derbiju 13. kroga vzhodne skupine 3. lige so nogometaši Beltinec v gosteh presenetili vodilno Polano in odnesli vse tri točke. Bilo je 1 : 2 (0 : 2). » več

2. SNL: Mura zlomila bunker Zarice šele v 84. minutiponedeljek, 13.11.2017

V 15. krogu 2. SNL so se favorizirani nogometaši vodilne Mure na Fazaneriji mučili vse do 84. minute, da so strli obrambni bunker kranjske Zarice. Strelec zadetka za končnih 1 : 0 (0 : 0) je bil Žan Karničnik. » več

Rokometaši Arconta dosegli prvo domačo zmagonedelja, 12.11.2017

V 6. krogu so rokometaši radgonskega Arconta dosegli prvo domačo zmago v sezoni. Z 29 : 23 (18 : 13) so bili boljši od Alples iz Železnikov. » več

Drama košarkarjev: ujeli -22, nato pa klonili po dveh podaljškihnedelja, 12.11.2017

Gledalci v dvorani OŠ I Murska Sobota so v 4. krogu 3. SKL videli neverjetno dramo, v kateri so košarkarji Radenske Creativa Sobote proti Jančam ujeli zaostanek 22 točk, nato pa klonili po kar dveh podaljških s 101 : 107. » več

Poraz Pucončank, tesna zmaga Panvite Pomgradnedelja, 12.11.2017

V 6. krogu 1. DOL (ž.) je Kema Puconci doma izgubila s Formulo Formisom iz Hoč z 1 : 3, v 6. krogu 1. DOL pa je Panvita Pomgrad v Ljubljani premagala Črnuče s 3 : 2. » več

Žibratu srebrna kolajna svetovnega prvenstvapetek, 10.11.2017

V Budimpešti v teh dneh poteka svetovno prvenstvo v kickboxingu, s katerega se s kolajno vrača David Žibrat z Mote pri Ljutomeru. V kategoriji light contact do 89 kilogramov je osvojil srebro. » več

Panvita Pomgrad dobila prvo tekmo osmine finalačetrtek, 09.11.2017

Odbojkarji Panvite Pomgrada so v dvorani OŠ I v Murski Soboti prepričljivo s 3 : 0 premagali Črnuče v prvi tekmi osmine finala slovenskega pokala. » več

2. MNL MS: Pušča s "petardo" proti Romitorek, 07.11.2017

Romski derbi 11. kroga 2. MNL Murska Sobota je v Borejcih prepričljivo dobila favorizirana Pušča, ki je Romi nasula "petardo" - 0 : 5 (0 : 0). » več